top of page

Pasiūlymai vestuvėms

Dėmesio, vestuvių fotografavimui, sutartį sudarant iki balandžio 1 dienos, taikoma 10 proc. nuolaida! 

Kviečiu susipažinti su pagrindiniais pasiūlymais vestuvių fotografavimui. Jei domina kitokia trukmė ar paslaugų sudėtis - mielai parengsiu pasiūlymą skirtą tik Jums! 

 

Fotografuoju visoje Lietuvoje, atvykstu bei visur kartu keliauju savo automobiliu (esu iš Kauno, tad Kauno apskrityje netaikau jokio kuro mokesčio, tolimesnėse vietovėse - priklausomai nuo kilometražo bei sutarto pasiūlymo).

Poros fotosesija

Poros fotosesija gamtoje ar kitoje lokacijoje. Kaina 100 eur.

Vestuvių fotografavimo planas POPULIARUS

8 valandos fotografavimo (dažniausiai fotografuojamas pasiruošimas, ceremonija, jaunųjų fotosesija, šventinės dienos reportažas, nuotraukos su svečiais). Paruošiama 30 vnt. spausdintų nuotraukų ir 300-400 vnt. paruoštų spaudai tinkamų nuotraukų, pateikiama USB rakte. Į pasiūlymą jau įtraukta priešvestuvinė fotosesija Kauno apskrityje. Kaina 750 eur.

Vestuvių fotografavimo planas MINI

6 valandos fotografavimo vestuvėse. Paruošiama 30 vnt. spausdintų nuotraukų. 300 vnt. spaudai tinkamų nuotraukų, pateikiama USB rakte. Kaina 600 eur.
TIK DABAR - užsakant dovanojama priešvestuvinė fotosesija.

Vestuvių fotografavimo planas EKSTRA

10-12 val. ir ilgesnis fotografavimas vestuvėse (visos dienos reportažas, jaunųjų fotosesija, nuotraukos su svečiais, vakaro programos reportažas).
50 spausdintų nuotraukų, nuo 500 paruoštų spaudai tinkamų nuotraukų, pateikiamų USB rakte. Į pasiūlymą įtraukta priešvestuvinė fotosesija ir fotografo kelionė iš Kauno į Jūsų lokacijas. Kaina nuo 950 eur.

GiZfoto-1-4.jpg

Turite klausimų?

Pasikalbėkime apie Jūsų šventę! Pasidalinsiu savo patarimais ir fotografavimo pasiūlymu.


gintare@gizfoto.lt

bottom of page