Square
GiZ foto | Gintarė Žaltauskaitė

Esu Gintarė, kitapus objektyvo, po vardu „GiZ foto” slepiu savo šypseną ir neblėstantį smalsumą! Fotosesijų, švenčių ar renginių metu lakstau įvairiais rakursais gaudydama (fiksuodama) Jus, jūsų emociją, šypsenas bei prisilietimus. Su fotografija draugauju bene dešimt metų. Hobis studijų metais peraugo į papildomą darbą, o vėliau tapo pagrindine veikla. (Tuo kvėpuoju trečias sezonas) Dirbdama derinu reportažą ir režisuotas, pozuotas akimirkas.

Fotografija – tai tapyba šviesa. Nenumaldomas noras fiksuoti gražiausias aplinkos detales, pagauti akimirkas ir sukurti kitokią – neatkartojamą – tikrovę. Visa tai mane atrado dar jaunutę. Tada, atradusi senąją juostinę fotografiją ir pažinusi kitas analoginės fotografijos formas – prisijaukinau fotografiją kaip ištikimą palydovę. Galutinai įsitraukiau. Net ir baigusi rimtus inžinerijos mokslus, keliai visvien vedė gilyn į kultūros ir fotografijos pasaulį. Ragauti, pažinti, ieškoti, ekperimentuoti! 

Visa tai man – šviesos raštuose slypinčios magijos dalis. Psichologija, kur kiekvienas atvaizdas atsiskleidžia savitu charakteriu, emocija, temperamentu… Kiekviena istorija – unikali ir nepakartojama, ją kuriame drauge su Jumis. Improvizuodami, pasitikėdami, pasitelkdami ne tik techniką, tačiau ir vienas kitą, gamtą ar aplinkos detales. O svarbiausia – lydimi tikrų emocijų ir šviesos!